Leden 2012

Before-After

28. ledna 2012 v 8:59 | Romča Korčáková |  something
Krásné ráno. Tento článek bude z části vypadat jako reklama na stránku Taaz.com. Objevila jsem ji náhodou a strašně mě zaujala. Baví mě dělat Make-UP u různých obličejů. Jeden jsem vyzkoušela a o tom chci napsat článek.Slečna, kterou jsem zkoušela nalíčit na té stránce vypadala předtím takto.
Strašně se mi líbí její obličej, vlasy prostě všechno. Tak jsem se snažila ji nepřelíčit aby nevypadala jako ku**a a snad se povedlo. Takto vypadá slečna po mini proměně. Nalíčila jsem jí obličej (rtěnku, lesk na rty, konturovací tužku, oční stíny, oční linky a abych nezapoměla na make-up ). Nakonec jsem ji upravila vlasy na jinou barvu.
picture by weheartit.com

roztomilý pejsek

19. ledna 2012 v 16:10 | Romča Korčáková |  obrázky

Tumblr_lwbns37ptb1qgltz8o1_500_large
picture by weheartit.com

Sunday, the 15th January

15. ledna 2012 v 10:20 | Romča Korčáková |  Romča Korčáková
Tumblr_leg55zj2dt1qajjdco1_500_large
Zdravím všechny. Dneska je neděle - ó bože konec týdne, konec víkendu - já si ho teda nějak extra neužila. Jen jsem se válela v posteli, seděla u počítače na blogu a tak. Prostě jsem se snažila blog rozjet, aby semka zase někdo začal chodit. Myslela jsem, že bych mohla vymyslet nějakou básničku, ale bohužel nevím o čem by měla být. Poradíte prosím? Stačí pouze jedno slovo. Odpoledne nejspíše půjdu s pejskem někam na louku ať se vyřádí ve sněhu a to by mohli být nějaké fotografie, ale ještě nevím. A ještě jsem Vás chtěla poprosit o lajk na mé Facebookovské stránce Přátelé jsou jako bonbóny. Není důležitý obal, ale náplň. A prosím sdílejte uděláte mi radost. Jste milí.


botičky

14. ledna 2012 v 18:19 | Romča Korčáková |  fotografie
Název: botičky
Můj názor: asi jste si všimli, že fotka je moje tvorba. Jsem celkem spokojená, protože když fotím mobilem Samsung Star II S5260, tak to bývá většinou nějak pokažené, zrnité a tak nekvalitní. Tato taková myslím není -aspoň to nejde vidět.
Váš názor: viz komentáře
Photography by Romča Korčáková (me)

Pokojíček

14. ledna 2012 v 10:29 | Romča Korčáková |  obrázky
Tumblr_lw1seh6wxc1r52doco1_500_large
Název: pokojíček
Můj názor: co bych k tomuto obrázku řekla. Líbí se mi takový typ pokojů s lehkým osvětlením, tapetami, různými texty p stěnách, plakáty, moje fotografie a podobné. Jednou bych takový pokojík chtěla mít taky.
Váš názor: viz komentáře

Friday, the 13th January

13. ledna 2012 v 20:10 | Romča Korčáková |  Romča Korčáková
Všem návštěvníkům tohoto blogu přeji krásný večer.Více jak týden, jsem se zde neukázala a mrzí mě to.Tento víkend, bych zde mohla být aspoň jednou denně. Abych vypisovala co jsem minimálně za týden zažila je zbytečné a bylo by toho opravdu moc.Jak bych popsala dnešní den. Ráno vstávačka - a že se mi chtělo- okolo 6:30 hod., umýt se, namalovat, převléci atd.. Ve škole jsme měli pohodu až na 3. hodinu - psali jsme písemku ze zeměpisu a doufám, že dopadla tak aspoň na 2 - a 5. hodinu což byla Matematika.Nejhorší písemka čtvrtletí - čtvrtletka - to cítím tak na 2. Včera jsem si v knihovně půjčila knížku P.S. Miluji Tě. Film jsem viděla, ale nemohla jsem s odpustit si ji půjčit. Celkem dlouhou dobu jsem bádala nad tím, jaký mám nastavit design na blog. Chtěla jsem zkusit něco, co jsem na blogu ještě neměla - jednobarevná celá stránka . Menu je takove...obyčejné. Nevycházejí mi tam ty rámečky - chtěla bych, aby byly až na konec stránky - ,ale myslím, že to se dodělá, až bude více zaplněné Meníčko. Mnoho lidí nerado čte dlouhé články a tomu podobné, proto mě napadlo dát do článku nějaké obrázky. Jsou v Celém článku - nechte se překvapit.