Romča Korčáková

Sunday, the 15th January

15. ledna 2012 v 10:20 | Romča Korčáková
Tumblr_leg55zj2dt1qajjdco1_500_large
Zdravím všechny. Dneska je neděle - ó bože konec týdne, konec víkendu - já si ho teda nějak extra neužila. Jen jsem se válela v posteli, seděla u počítače na blogu a tak. Prostě jsem se snažila blog rozjet, aby semka zase někdo začal chodit. Myslela jsem, že bych mohla vymyslet nějakou básničku, ale bohužel nevím o čem by měla být. Poradíte prosím? Stačí pouze jedno slovo. Odpoledne nejspíše půjdu s pejskem někam na louku ať se vyřádí ve sněhu a to by mohli být nějaké fotografie, ale ještě nevím. A ještě jsem Vás chtěla poprosit o lajk na mé Facebookovské stránce Přátelé jsou jako bonbóny. Není důležitý obal, ale náplň. A prosím sdílejte uděláte mi radost. Jste milí.

Friday, the 13th January

13. ledna 2012 v 20:10 | Romča Korčáková
Všem návštěvníkům tohoto blogu přeji krásný večer.Více jak týden, jsem se zde neukázala a mrzí mě to.Tento víkend, bych zde mohla být aspoň jednou denně. Abych vypisovala co jsem minimálně za týden zažila je zbytečné a bylo by toho opravdu moc.Jak bych popsala dnešní den. Ráno vstávačka - a že se mi chtělo- okolo 6:30 hod., umýt se, namalovat, převléci atd.. Ve škole jsme měli pohodu až na 3. hodinu - psali jsme písemku ze zeměpisu a doufám, že dopadla tak aspoň na 2 - a 5. hodinu což byla Matematika.Nejhorší písemka čtvrtletí - čtvrtletka - to cítím tak na 2. Včera jsem si v knihovně půjčila knížku P.S. Miluji Tě. Film jsem viděla, ale nemohla jsem s odpustit si ji půjčit. Celkem dlouhou dobu jsem bádala nad tím, jaký mám nastavit design na blog. Chtěla jsem zkusit něco, co jsem na blogu ještě neměla - jednobarevná celá stránka . Menu je takove...obyčejné. Nevycházejí mi tam ty rámečky - chtěla bych, aby byly až na konec stránky - ,ale myslím, že to se dodělá, až bude více zaplněné Meníčko. Mnoho lidí nerado čte dlouhé články a tomu podobné, proto mě napadlo dát do článku nějaké obrázky. Jsou v Celém článku - nechte se překvapit.

07.12.2011~vánoční ozdůbka je IN

7. prosince 2011 v 17:39 | Romča Korčáková
Tumblr_lvu8nuhtsd1qg6h7vo1_500_large
Všem přeji krásný středeční podvečer.Poslední dva dny jsem se tu neukázala.Tak učení je učení.Poslední dobou se snažím si zlepšit známky ze všech předmětů-nejvíc co se dá.Zapoměla bych se zeptat "Jak jste si užili Mikuláše?".Unesl vás čert a andílek nadělil? :-D No zpět k blogu.Moji návštěvníci na minulém blogu určitě vědí,že na blog nechodím každý den.Chtěla bych,aby jste to věděli i vy.Když mám o víkendu volno,jsem tu každý den,ale pokud jsem pryč nebo tak,tak pouze přečtu komentáře,popřípadě i odpovím,ale články nepíšu.Co bych tak víc řekla.Vím,že tohle už každýho štve.Je toho plný Facebook,ale přesto bych vás ráda poprosila o ozdůbku.Byla bych Vám strašně vděčná.Ráda oplatím těm co si napíšou.Moc dlouho se tu nemůžu zdržovat,protože zítra píšeme písemku z Fyziky a já to ještě neviděla takže mě omluvte.Možná večer přidám nějaký obrázek.Budu totiž na počítači na TV Tipsport.Mějte se krásně a užívejte zbytek dne.

Romča Korčáková

3. prosince 2011 v 16:00 | Romča Korčáková
Jelikož jsem dneska založila blog a nikdo neměl zatím tu šanci mě poznat,jaká jsem,co mám ráda a vůbec celkově tak mě napadlo napsat o sobě článek.
  • Jmenuji se Romana Korčáková.Bydlím v Pardubickém kraji,řekněme,že 90 km od Pardubic ( vesnici/město kde bydlím neuvádím.Jsem studentka/žačka Gymnázia v M.T. Narodila jsem se 07.11.1997 takže chodím do 8.třídy.U nás na gymplu je to 3.av
  • Co ráda dělám?Ráda chodím ven s přáteli,běhám,čtu knížky,kukám na filmy,prohlížím různé webové stránky s radami a typy.
  • Co mám ráda a bez čeho nemůžu žít?-Moji rodinu,přátele,zábavu,hokej a ostatní.Nejvíc ze všech sportů miluju hokej.Mé nejoblíbenější týmy jsou HC ČSOB Pojišťovna Pardubice a Salavat Yulayev Ufa.-Důvod proč mám ráda zrovna pardubický hokej je prostý.Miluji to město,ty hráče a všechno co se Pardubic týká a Ufa? Hraje tam jeden z mých nejoblíbenějších hráčů.Zhruba 5 let odehrál za Pardubice.
  • Mé sny? Jednou bych se chtěla podívat do Ruska-přesněji do Moskvy.Bydlet v Pardubicích a proto si tam hledám Střední školu
 
 

Reklama