something

Before-After

28. ledna 2012 v 8:59 | Romča Korčáková
Krásné ráno. Tento článek bude z části vypadat jako reklama na stránku Taaz.com. Objevila jsem ji náhodou a strašně mě zaujala. Baví mě dělat Make-UP u různých obličejů. Jeden jsem vyzkoušela a o tom chci napsat článek.Slečna, kterou jsem zkoušela nalíčit na té stránce vypadala předtím takto.
Strašně se mi líbí její obličej, vlasy prostě všechno. Tak jsem se snažila ji nepřelíčit aby nevypadala jako ku**a a snad se povedlo. Takto vypadá slečna po mini proměně. Nalíčila jsem jí obličej (rtěnku, lesk na rty, konturovací tužku, oční stíny, oční linky a abych nezapoměla na make-up ). Nakonec jsem ji upravila vlasy na jinou barvu.
picture by weheartit.com

Vánoční čas

18. prosince 2011 v 8:59 | Romča Korčáková
Krásné nedělní ráno.Za 6 dní jsou tu Vánoce.Chtěla bych napsat článek na téma Zimy, Vánoc a jednoduše zimních radovánkách což je i sníh.Poslední roční období nese název Zima.Toto období začíná 21. prosince takže z toho vyplývá, že dnes ještě Zima není, ale co si pamatuji, minulý rok už teď byla všude hromada sněhu.Děti na saních, na bobech a dneska?Dneska nic.Aspoň u nás moc sněhu není spíš nic.Akorát dneska nasněžilo,ale pouze ten mokrý.Jak co se sněhem vypadá u Vás?
Tumblr_lry2gw0mjq1qaay1oo1_r1_500_large

stránka na facebooku

4. prosince 2011 v 16:40 | Romča Korčáková
X_cdebeb61_large
možná jste si všimli,možná ne,že mám v Menu daný odkaz facebook page.Je to odkaz na moji stránku pochopitelně už z názvu na Facebooku.Jmenuje se Přátelé jsou jako bonbóny.Není důležitý obal,ale náplň.Kdo si tohle přesně myslí,ať se prosím přidá.Je to pouze má amatérská stránka,ale když je čas-což většinou je- tam vkládám obrázky z WHI,různé vtipy,otázky a tak.Potěšilo by mě,kdyby jste se přidali a popřípadě i sdíleli.Podpořili mě

picture by weheartit.com

design O1

4. prosince 2011 v 10:29 | Romča Korčáková
můj první design na tomto blogu.Je to takové obyčejné.Neměla jsem pořádný nápad na nějaký bombastický lay,tak jsem zvolila jednoduchost.Obrázek/text v záhlaví jsem vyráběla sama v PhotoFiltre Studio.Chtěla bych předejít opět nějaká obvinění,že mám stejný design jako tamta,ona a tak.Blogy jsem neprohlížela takže jestli mám podobný tak se omluvám,ale tento je vážně z mé hlavy.

Katy Perry~The one that got away

3. prosince 2011 v 15:20 | Romča Korčáková
 
 

Reklama